SoundCloud, Haftalık Twitch Programlarının Bir Listesini Yayınlıyor

Tarafından Admin

SoundCloud Twitch’e katılıyor. Popüler müzik akışı hizmeti, 6 Mayıs Çarşamba günü içeriden, yöneticiden ve etkileyicilerden oluşan sektör hakkında şovlar içeren orijinal canlı programların bir listesini yayınlayacak. SoundCloud, dünya çapındaki konserler ve turlar pandemi nedeniyle iptal edildiğinden Twitch’e katılan en son müzik hizmetidir.

Sitenin başlattığı şovların listesi eklektik. Örneğin, “Soulection ile Stüdyo Oturumları”, popüler kolektifin kurucusunun yeni ortaya çıkan içerik oluşturucuların mücevherlerini ortaya çıkarmak için SoundCloud’daki parçalardan geçmesini sağlayacak; “Cloud Bar” müzik endüstrisinden uzmanları müzik gazeteciliği ve pazarlamasına, canlı etkinliklere ve daha fazlasına odaklanmak için bir araya getirecek. Sitenin iki programı müzisyenlere odaklanacak: sitenin en popüler parçalarını içerecek olan “Fresh Pressed” ve şirketin “yükselen beat yapımcıları” na sahip olacağını söylediği “Fast Track” becerilerini gösteriyor.

Küresel kilitlenmeler başladığından beri Twitch, müzisyenlerin para kazanması için giderek daha önemli bir yer haline geldi. Örneğin: Bir konser bildirim hizmeti olan Bandsintown, siteden para kazanmaya başlayabilmeleri için Twitch’te boş bir yaz ortaklık statüsüne bakma müzisyenleri almak için siteyle ortaklık kurdu. Ayrıca karantinaya alınan müzisyenlerin konserlerine de ev sahipliği yapıyor. SoundCloud aynı şeyi yapıyor – sadece biraz farklı.

İlgili Gönderiler

Yorum Yap

Araç çubuğuna atla