Yeni iPhone SE 184 $ Karşılığında Sizin Olabilir

Tarafından Admin

Visible’ın yeni anlaşması hepsini yener. İşte bilmeniz gerekenler.

iphone-se-montage

Yeni iPhone SE ile ilgileniyor musunuz? Apple’ın son sürümü şu anda her yerde 399 dolardan başlıyor. Bununla birlikte, tam fiyat ödemeden önce şunu kontrol edin: Sınırlı bir süre için ve sarf malzemeleri sürerken, Visible size iPhone SE’yi 384 $ ‘a satacak ve daha sonra 200 $’ lık Mastercard kredisi verecek ve net fiyatınızı 184 $ ‘a düşürecektir. Bu, gördüğüm en iyi anlaşma ve geniş bir farkla. Güncelleme: Bu neredeyse tükendi. Geriye kalanlar 128GB model kırmızı (432 $) ve 256GB model beyaz (528 $).

Görünür Visible ağında çalışır ve sadece bir mobil plan sunar: ayda 40 $ sınırsız her şey. Bununla ilgili bir sözleşme yok, ancak krediye hak kazanmak için en az iki ay abone olmanız gerekiyor.

Bu kredi, temel olarak çevrimiçi alışverişlerde kullanabileceğiniz elektronik bir banka kartı olan Ön Ödemeli Mastercard Sanal Hesabı şeklinde gelir. Bakkalda yiyecek almak veya bir benzin istasyonunda gaz almak için kullanamazsınız, aksi takdirde nakit kadar iyidir.

Dikkat edilmesi gereken başka bir şey: Visible’ın 40 dolarlık planı zaten oldukça rekabetçi olsa da, taşıyıcının Parti Ücreti seçeneği, diğer üç kişiye kaydolduğunuzda kişi başı ücreti sadece 25 dolara düşürüyor. Diğer üçü; arkadaşlar, aile üyeleri, Zoom’da tanıştığınız insanlar vb. Bir aile planı gibi ama çok geniş bir “aile” tanımı var.

Bu arada, dışarı çıkmak istediğiniz iki ay sonra karar verirseniz, iPhone SE’yi başka bir yere götürebilirsiniz. Telefonların kilidinin satıldığından defalarca emin oldum.

Yani önden 384 $ ödemek zorunda olsanız da, iki ay sonra 200 $ geri alırsınız. Herhangi bir uzatılmış kira sözleşmesine veya sözleşmeye girmediniz ve telefonu ayda 25 $ gibi düşük bir ücretle kullanabilirsiniz.

Burada hoşuna gitmeyen bir şey varsa, bulamadım.

Senin düşüncelerin?

İlgili Gönderiler

Yorum Yap

Araç çubuğuna atla