Üç Quibi Orijinal Şovunun İlk Bölümlerini YouTube’da Ücretsiz Olarak Yayınlayın

Tarafından Admin

Quibi kısa form şovlarını örneklemenin daha kolay bir yolu.

Quibi, CNET üzerinden kaydolmadan önce yeni mobil odaklı akış hizmetini denemek isteyen herkes için YouTube’da ücretsiz olarak izlemek üzere, orijinal dizisinin üçünün en dolu ilk bölümünü (En Tehlikeli Oyun, Stranger ve Dummy) yayınladı.

Zamanlama bir tesadüf değil: bugün aynı zamanda ilgilenen müşterilerin Quibi’ye kaydolabilecekleri ve 90 günlük deneme süresinin tamamını alabilecekleri son gün. 1 Mayıs’tan itibaren yeni kayıtlar iki hafta ücretsiz olacak. Dolayısıyla, bu önizlemeler ilginizi çekiyorsa, bugün kaydolmak isteyeceksiniz.

Bir Quibi şovunun ilk bölümünü yayınlamanın, geleneksel bir TV şovunu YouTube’a göndermekten daha az dramatik bir teklif olduğunu belirtmek gerekir. Sonuçta, hizmetin kısa biçimli yapısı göz önüne alındığında, bu tam bölümlerin her biri 10 dakikadan azdır.

Üç bölüm, Quibi içeriğinin mobil cihaz dışında bir şeyde ilk kez izlendiğini de işaret ediyor, ancak CEO Meg Whitman, şirketin gelecekte bir TV’ye yayınlanmak için seçenekleri hızlı bir şekilde izlemek için çalıştığını söyledi. Bu nedenle, üç bölümün her biri aslında iki kez yayınlanır: bir kez yatay biçimde ve bir kez dikey en boy oranında, ancak mobil uygulamada olduğu gibi aralarında sorunsuz bir şekilde geçiş yapamayacaksınız.

(Açıklama: Vox Media, Quibi ile iki şovda ortaktır ve gelecekte bir Verge şovu için tartışmalar vardır.)

Daha fazla teknoloji haberi için buraya tıklayabilirsiniz

İlgili Gönderiler

Yorum Yap

Araç çubuğuna atla