Twitter Artık iOS’ta Alıntı Tweet’leri Görmeyi Kolaylaştıracak

Tarafından Admin

Şirket, bugün Twitter’ın kaç kişinin bir tweet retweetlediğini ve bir yorum eklediğini görmek için yeni bir yol ekledi – ancak yalnızca uygulamanın iOS sürümünde kullanılabilir.

Yeni özellik, tüm retweet’leri yorumlarla birlikte kullanışlı bir liste halinde düzenliyor. Erişmek için bir tweet’e ve ardından “Retweet” kelimesine dokunun. Retweetlerin iki sütuna ayrılmış olduğunu görürsünüz – retweet (veya “alıntı tweet”) hakkında yorum yapan ve yorum içermeyen bir retweet listesi.

İşte Twitter’dan özelliği gösteren bir video :

Alıntı tweet’lerini zaten görebilirsiniz, ancak bunu yapmak için bir tweet’in URL’sini kopyalayıp Twitter’ın arama kutusuna yapıştırmanız gerekir. (Örneğin, yukarıdaki katıştırılmış tweet’i ararken böyle görünüyor.) Bugün sunulan özellik, yorumları içeren retweetleri tek bir noktada görmenin çok daha kolay bir yolu gibi görünüyor.

Özellik henüz benim için uygun görünmüyor, ancak Twitter The Verge’a çoğu iOS kullanıcısının bugün güncellemeyi görmesi gerektiğini söylüyor. Twitter ayrıca Verge’ye önümüzdeki haftalarda web uygulamasına ve Android’e geleceğini söylüyor.


Daha fazla teknoloji haberi için buraya tıklayabilirsiniz

İlgili Gönderiler

Yorum Yap

Araç çubuğuna atla