Tinder Canlı Uygulama İçi Trivia’yı Test Etmeye Başladı

Tarafından Admin

Tinder, şimdi canlı trivia şeklinde yeni bir interaktif video özelliğini test ediyor. Test, açıklanmayan bir kullanıcı yüzdesine sunulacak ve Tinder’ın canlı videoyla denemesine yardımcı olurken aynı zamanda insanları eşleştirecek şekilde tasarlandı. Bu nedenle, trivia’nın görüneceği belirli bir zaman yoktur ve oyunun mekaniği sık sık değişebilir. Ekran görüntüleri, oyunun canlı yayın yapabilen bir grup insan arasında olacağını öne sürüyor. Canlı sohbet de var.

Şirket, “Tinder, Swipe Night’da sunulan ilk dijital paylaşılan deneyimlerimize benzer şekilde, bu etkinliklerden daha fazlasını Tinder’a getirmeyi planlıyoruz” diyor. “Ancak, bu kavramlar sadece bir testtir ve asla başlamayabilir. Kullanılabilir olduğunda daha fazla bilgi sağlamayı umuyoruz. ”

Swipe Night, App Your Own Adventure tarzı bir hikaye ile daters gönderilen sınırlı sayıda, haftalık bir video serisiydi. Daha sonra başkalarıyla eşleşebilir ve aldıkları kararları tartışabilirler ve onlara biyografilerinde olduğundan daha fazla konuşmalarını sağlayabilirler. Tinder, “milyonlarca insanın” ilk sezona girdiğini ve maçları yüzde 26, uygulamadaki konuşmaları yüzde 12 artırdığını söyledi. Şirket bu konsepti ikinci bir sezon için yeniledi, ancak sosyal uzaklaşma önlemleri alınırken üretim muhtemelen durdu.

Şirket, platformunda yavaş yavaş video ve etkileşimli deneyimler tanıttı. İlk önce GIF’leri döngüye sokup, ardından Swipe Night ile yaptı. Match Group, Tinder’ın bu yıl kendi bire bir görüntülü sohbet özelliğini de başlatacağını doğruladı, ancak bu trivia işlevi, insanların sadece mesajlaşmaktan ziyade bağlantı kurmasına ve bir şeyler yapmasına yardımcı olmanın bir yolu gibi görünüyor.Daha fazla teknoloji haberi için buraya tıklayabilirsiniz

İlgili Gönderiler

Yorum Yap

Araç çubuğuna atla