Samsung’un Orta Menzilli Galaxy A51 Artık Mevcut

Tarafından Admin

Samsung’un Galaxy A51’i, Verizon, Sprint, AT&T ve Xfinity Mobile aracılığıyla piyasaya sürülmesinin ardından ABD’de kilitsiz bir cihaz olarak piyasaya sürüldü. Kilidi açılmış 4G el cihazı, fiyatı 399,99 $ olarak listelenen Amazon veya Samsung.com’dan satın alınabilir. Telefonun, taşıyıcı cihazlarla birlikte gelen tüm bloatware içermeyen bir sürümünü bekliyorsanız, bu elde edilecek olanıdır.

Galaxy A51, Samsung’un popüler orta kademe A serisinin bir parçasıdır. Delik delme çentikli 6.5 inç OLED ekran, dört arka kamera (ana 48 megapiksel kamera dahil), 4.000 mAh pil ve kulaklık jakı var. Bu yaz ilerleyen saatlerde telefonun 5G sürümü olmasına rağmen, şimdilik bu 4G LTE sürümüdür.

Telefonun perakende satış fiyatının tamamını ödemek istemiyorsanız birkaç seçeneğiniz vardır. Telefonu 229,99 $ kadar düşük bir ücretle almak için uygun bir cihazla ticaret yapabilir veya Samsung.com’da yüzde 0 faizle 24 aylık ödemeleri finanse edebilirsiniz.

Samsung, telefonun yanı sıra YouTube Premium ve Spotify Premium için sırasıyla iki aylık ve altı aylık ücretsiz bir deneme alabileceğinizi söylüyor. Ücretsiz bir çift Galaxy Tomurcuk elde etme seçeneği de var, ancak bunların Samsung’un bu yılın başlarında piyasaya sürdüğü Galaxy Buds Plus olmadığı belirtilmelidir.

Daha fazla teknoloji haberi için buraya tıklayabilirsiniz

İlgili Gönderiler

Yorum Yap

Araç çubuğuna atla