Samsung ve Google, 30 Haziran’a Kadar Sağlık Çalışanlarına Ücretsiz Telefon Onarımları Sunuyor

Tarafından Admin

Samsung ve Google, COVID-19 (9to5Google aracılığıyla) ile mücadelede bu cephe hattı çalışanlarını desteklemeye yardımcı olmak için sağlık çalışanlarına ve ilk müdahale ekiplerine ücretsiz telefon onarımları sunuyor. İki şirket onarım hizmeti telefon onarım şirketi uBreakiFix ile ortaklaşa sunuyoruz.

Şirket, “Ön Cephe için Ücretsiz Onarım” adı verilen Samsung programının 30 Haziran’a kadar tüm ilk yanıtlayanlara ve sağlık uzmanlarına Samsung’un akıllı ekranları için kırık ekran ve pil değiştirme dahil ücretsiz onarım hizmetleri sunacağını söyledi. Hak kazanırsanız, ücretsiz onarım için yalnızca bir uBreakiFix konumunu veya Galaxy telefonunuzdaki postayı ziyaret etmeniz gerekir. Samsung ayrıca, ilk yanıt verenlere ve sağlık uzmanlarına Samsung.com‘dan herhangi bir satın alma işleminde yüzde 30 indirim sunuyor.

Ücretsiz Pixel onarım programı Samsung’a benzer. “Bir Google Pixel akıllı telefonuna sahip acil bir müdahale veya sağlık uzmanı, cihaz modeline veya hasar türüne bakılmaksızın, bir ücretsiz onarım almak için, uBreakiFix’in 500’den fazla ABD lokasyonundan herhangi birinde kimlik kartını sunabilir.” basın bülteni. Bu program 30 Haziran’a kadar sürer.

uBreakiFix ayrıca sosyal mesafenin korunmasına yardımcı olmak için kaldırım kenarı hizmeti ve evde onarımlar sunar ve COVID-19’un yayılmasını önlemeye yardımcı olmak için daha sıkı temizlik ve güvenlik protokolleri uygular.Ücretsiz Netflix izlemek istiyorsanız buraya tıklayabilisiniz

Eğer sizde site açarak para kazanmak istiyorsanız buraya tıklayabilsiniz

İlgili Gönderiler

Yorum Yap

Araç çubuğuna atla