Samsung Galaxy Note 20 Plus, Biraz Daha Büyük Bir Ekran ve Çok Daha Büyük Kamera Çarpması Öneriyor

Tarafından Admin

Geçen yılki Galaxy Note 10 Plus, inanılmaz bir ekran ve üstün endüstriyel tasarımla gerçekten bir güzellikti . Galaxy Note 20 Plus’ın bazı yüksek kaliteli (ve tamamen resmi olmayan) renderlerine bakıldığında, Samsung’un 2020’de çok fazla değişmeyeceği anlaşılıyor. Tek büyük fark, arka taraftaki yeni, daha hantal bir kamera modülü cihaz.

Bunlar kaydetti ve sızıntı gelen görüntüleyicilerine @OnLeaks telefon durumda yapımcısı işbirliğiyle Pigtou . Sızan CAD çizimlerine dayanan tüm renderlarda olduğu gibi, bir tutam tuzla alınmalıdır, ancak Note 20 Plus için önerdikleri tasarım yeterince makul görünmektedir.

En belirgin özellik, kavisli çerçeveler, eğimli kenarlar ve 2019 tasarımı ile hemen hemen aynı selfie kamerası için küçük, merkezi delik delme ile büyük, neredeyse kenardan kenara ekran. Üst ve alt kenar da hoparlör ızgarası, şarj portu ve imza S Pen kalemi için alan ile Note 10 Plus’ınkiyle aynı görünüyor.

Boyut açısından, Note 20 Plus’ın 10 Plus’tan biraz daha büyük olacağı, geçen yılın 6.8 inç AMOLED ekranı yerine 6.9 inçlik bir ekran ve aynı toplam genişliğe (165mm uzunluğunda) biraz daha uzun ama daha ince boyutlar bildirileceği bildirildi , 77,2 mm genişliğinde ve 7,6 mm kalınlığında, sızıntılara göre ).

Bununla birlikte, en göze çarpan değişiklik, cihazın arkasındaki kamera modüllerine göre, 2019 Note Plus’ınkinden çok daha büyük.

Not 10 ve Not 10 Plus’ta bu modül, üç lens içeren oldukça ince bir ovaldi, flaş modülü kasa ile aynı hizada olacak şekilde konumlandırıldı (10 Plus’ta telefonun derinlik algılamasını sağlayan iki ek bölme var yetenekleri). Ancak Note 20 render’ları, tüm bu bileşenleri – lensleri ve çeşitli gubbinleri – tek bir yükseltilmiş üniteye entegre eden daha büyük, daha dikdörtgen bir modül gösteriyor.

Bu, Samsung’un fotoğraf yeteneklerini göstermek için çok tasarlanmış olan bu yılki Galaxy S20 Ultra’daki kamera sistemine çok benziyor. S20 Ultra’nın modülü 108 megapiksele kadar spor yapan beş lens ve yazılım yardımıyla 10x zum’a kadar sağlam sonuçlar sunan 4x optik zum içeriyordu.

Note 20 ve 20 Plus, serideki önceki yinelemeler gibi bir şeyse, Samsung’un akıllı telefon özelliklerinin en iyi, en büyük ve en parlaklarını içerecekler. Bu yüzden bazı üst düzey kamera donanımı beklemek mantıksız değil. Bununla birlikte, 2020 Notları için herhangi bir sızdırılmış özellik görmedik, bu yüzden önümüzdeki aylarda hangi yüzeyleri görmek zorunda kalacağız.

Raporlar, Samsung’un Ağustos ayında Note 20’yi piyasaya süreceğini gösteriyor , ancak bu muhtemelen devam eden COVID-19 Pandemisine tepki olarak sadece çevrimiçi bir etkinlik olacak.


Tüm teknoloji haberlerimizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz

İlgili Gönderiler

Yorum Yap

Araç çubuğuna atla