Samsung Bu Yaz Bir Samsung Pay Banka Kartı Piyasaya Sürecek

Tarafından Admin

Samsung, bu yaz Samsung Pay banka kartını piyasaya sürmeyi planlıyor, şirket bugün Samsung Pay’ın Kuzey Amerika başkan yardımcısı ve genel müdürü (Android Central aracılığıyla) Sang Ahn tarafından yayınlanan bir blog yayınında duyurdu. Ahn, Samsung’un kişisel finans şirketi SoFi ile ortaklaşa bir nakit yönetim hesabı tarafından desteklenecek olan kartı piyasaya süreceğini söyledi.

Ahn’a göre Samsung ayrıca bir “mobil ilk para yönetim platformu” geliştiriyor. Blogu, para yönetimi platformunun veya yaklaşan banka kartının hangi özelliklerinin olabileceğini ayrıntılandırmıyor, ancak Samsung’un “önümüzdeki haftalarda” daha fazla ayrıntı paylaşacağını söylüyor.

Samsung, markalı bir ödeme kartı sunarken Apple’a katıldı. Apple’s, Goldman Sachs ile ortaklaşa çıkarılan ve Ağustos 2019’da piyasaya sürülen bir kredi kartı olan Apple Card’dır. Apple Card, hem cüzdanınıza koyabileceğiniz bir titanyum kartı hem de iPhone ve Apple’da Apple Pay ile kullanabileceğiniz bir dijital karttır İzleyin ve Apple Kartınızdaki harcamaları iOS’un Cüzdan uygulamasından izleyebilirsiniz.

Google’ın kendi markalı ödeme kartı üzerinde de çalıştığı bildiriliyor, ancak Google’ın Samsung gibi bir banka kartı olacağı anlaşılıyor. Google ayrıca sözde kart için harcama izleme araçları sunacaktır.


Daha fazla teknoloji haberi görmek için buraya tıklayabilirsiniz

İlgili Gönderiler

Yorum Yap

Araç çubuğuna atla