Realme İlk Akıllı Saatini ve TV’lerini Duyurdu

Tarafından Admin

Realme’nin Hindistan’daki patlayıcı performansı, onu dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markalarından biri haline getirdi ve bugün şirket yeni kategorilerdeki ürünlerle belirsiz “yaşam tarzı teknolojisi” pazarına genişliyor.

Birincisi, Realme’nin hayali Realme Watch adı verilen ilk akıllı saati. 1.4 inç 320×320 LCD ekrana sahip kare bir tasarıma sahiptir ve Android’in özel bir sürümü gibi görünen bir şeyi çalıştırır. Bildirimleri görüntüleyebilir, müziği kontrol edebilir, telefon görüşmelerini asabilir ve diğer tipik akıllı saat şeylerini yapabilir.

Realme saatten 7 ila 9 gün pil ömrü veya güç tasarrufu modunda 20 gün olduğunu iddia ediyor. Yine de teknolojik zıt Oppo’nun yeni saatiyle olan deneyimimden sonra , bu iddiayı kendim için kontrol etmek istiyorum.

Realme’nin saati, kalp atış hızı sensörü, uyku izleme ve Hindistan hedefli kriket izleme modu da dahil olmak üzere markanın Mart ayında başlattığı fitness bandıyla aynı işleve sahiptir . Daha büyük ekran, Fitbit tarzı bir saat gibi görünüyor ve stili değiştirmek isterseniz bantlar kolayca çıkarılabilir.

Realme Watch, Rs’ye mal olacak. 3.999 (~ 50 $) ve 5 Haziran’da Flipkart ve Realme.com adreslerinden edinilebilecek. 

Sırada Realme Smart TV, Realme’nin Hindistan’daki TV pazarına girerek OnePlus ve Xiaomi gibi akıllı telefon üreticilerini takip ettiğini gören bir çift Android TV seti . 32 inç 720p seçeneği ve 43 inç 1080p modeli var – burada 4K seçeneği yok, ancak Realme, setlerin HDR10 ve HLG’yi desteklediğini ve 400 nit parlaklığa ulaştığını iddia ediyor. Dört çekirdekli MediaTek işlemci kullanıyorlar ve Dolby Audio sertifikalı 24W dörtlü hoparlörleri var.

TV’ler Realme’nin web sitesinde ve 2 Haziran’da Flipkart’ta satışa sunulacak. 43 inçlik set Rs için satacak. 32 inç model Rs iken 21.999 (290 $). 12,999 (170 $).

Bugün açıklanan diğer ürünler arasında R’ler yer alıyor. 2.999 (40 $) Realme Buds Air Neo, Rs için yeni bir 10.000 mAh güç bankasıyla birlikte daha iyi ses veren gerçekten kablosuz kulaklıklar çifti. 999 (13 dolar). İkisi de bugün mevcut olacak.


Daha fazla teknoloji haberi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Gönderiler

Yorum Yap

Araç çubuğuna atla