Microsoft Teams Kulaklıklarında Artık Sohbet Uygulamasını Başlatmak ve Kontrol Etmek İçin Bir Düğme Var

Tarafından Admin

Mevcut bazı kulaklıklar ürün yazılımı güncellemesi alacak.

Microsoft, iş ortaklarından Microsoft Teams sertifikalı bir dizi kulaklığa sahiptir ve şimdi, bazıları sohbet uygulamasına daha derinlemesine entegrasyon yeteneği kazanmaktadır. Yeni düğme özelliği, kulaklık sahiplerinin Ekipleri bir Windows PC’de öne çıkarmasına, bir toplantıya katılmasına veya cevapsız aramaları ve sesli postayı kontrol etmesine olanak tanır. Mevcut bazı kulaklıklar, düğme desteği için ürün yazılımı yükseltmeleri alıyor ve ayrıca özel düğmelerle başlatılan yeni cihazlar da var.

Düğmenin Teams ile nasıl etkileşime gireceğini ve mevcut cihazların bu işlevi etkinleştirmek için ürün yazılımı güncellemeleri alıp almayacağını seçmek kulaklık üreticilerinin sorumluluğundadır. Epos ve Poly, düğme desteğini etkinleştirmek ve Microsoft Teams ile daha derin bütünleşmek için ürün yazılımı yükseltmeleri sağlıyor.

Jabra ayrıca, bildirimler için uyarılar içeren özel bir Microsoft Teams düğmesiyle yeni bir Evolve2 kulaklık seti sunuyor. Logitech’in Zone Wireless ve Zone Wired kulaklıkları, Teams kullanıcılarının bir düğmeyle toplantıya katılmalarına olanak tanır.

Favori kurumsal iletişim uygulamanızı başlatmak için bir düğme 1990’lardan itibaren bir şey gibi görünebilir, ancak Microsoft Teams’in yoğun kullanıcıları bu eki toplantıları yönetmek için yararlı bulacaktır. Yeni düğme desteği, Microsoft’un Teams kullanımının günlük olarak 75 milyon aktif kullanıcıya atladığını ortaya çıkardığı gibi geliyor.

Daha fazla teknoloji haberi görmek istiyorsanız buraya tıklayarak görebilirsiniz

İlgili Gönderiler

Yorum Yap

Araç çubuğuna atla