Microsoft, 7 Mayıs’ta Xbox Series X oyunlarını tanıtacak

Tarafından Admin

Gelecek nesil için oyun başlıyor.

Microsoft, önümüzdeki ay bazı Xbox Series X oyunlarını göstermeyi planlıyor. Yazılım üreticisi, 7 Mayıs’ta özel bir Xbox Xbox akışına sahip olacak ve odak noktası Xbox Series X oyunlarına odaklanacak. Microsoft’un etkinliği Microsoft’un “global geliştirici ortaklarından” yeni nesil oynanışı içerecek, ancak Xbox Game Studios oyun başlıkları daha sonraki bir tarihte sergilenecek.

Xbox oyun pazarlamasının genel müdürü Aaron Greenberg, “Gelecek hafta bize Xbox Series X oyununa ilk bakışta sahip olduğumuzu görmek için çok pompalandık” diyor. “Ayrıca Xbox Game Studios ekiplerinin bazı büyük yaz planları üzerinde çalışmalarının zor olduğunu bilin. Yakında daha fazla ayrıntı! ” Muhtemelen Haziran ayında, E3’ün gerçekleşmesi gereken zaman boyunca Microsoft’un kendi Xbox Series X oyun planlarından daha fazlasını göreceğiz.

Xbox

@Xbox

You want to see games for the Xbox Series X? We want to show you games for the Xbox Series X.

Check out First Look next-gen gameplay from our global developers partners within #InsideXbox on Thursday, May 7 at 8am PT.

Xbox Series X console and controller stand to the left. Text on the right reads "First Look," "Xbox Series X Gameplay," "Premiering on Inside Xbox May 7th @11am ET/8am PT. Xbox logo on the bottom left and Microsoft logo on the bottom right.

Microsoft’un olayıyla ilgili haberler, Ubisoft’un Assassin’in Creed Valhalla için ilk fragmanını açıklamasının hemen ardından geliyor. Serideki yeni oyun Vikings ile birlikte bu tatile geliyor ve Xbox Series X ve PS5’te mevcut olacak. Ubisoft ayrıca Microsoft’un etkinliği sırasında Valhalla için oyun göstereceğini doğruladı.

Microsoft’un Inside Xbox etkinliği 7 Mayıs’ta saat 08:00 PT / 11:00 ET’de gerçekleşecek.

Güncelleme, 30 Nisan 12:45 ET: Makale, Ubisoft’un Microsoft’un etkinliği sırasında bir oyun fragmanı onayı içerecek şekilde güncellendi.

Xbox hakkında daha fazla bilgi öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

İlgili Gönderiler

Yorum Yap

Araç çubuğuna atla