HP’nin Yeni Omen Oyun Masaüstü Bilgisayarları Parlıyor

Tarafından Admin

Yeni markalaşma, yeni şasi tasarımı ve bazı yeni iç donanımlar.

HP, gelişmiş özellikleri ve sinirli oyuncu estetiğini biraz daha rafine bir şey için temizleyen yeni bir Omen masaüstü serisi olan 25L ve 30L’yi piyasaya sundu. HP’nin eski Omen masaüstü tasarımlarıyla karşılaştırıldığında – özellikle Ölüm Küpü olarak adlandırdığımızdan – yeni tasarım çok daha az bölücü ve çok daha zarif.

Gösterişli, eski logodan kurtuldu ve şasinin görünümünü basitleştirdi. Elbette, LED’leri istediğiniz herhangi bir rengi gösterecek şekilde ayarlayabilirsiniz, ancak daha da önemlisi, HP’nin masaüstü tasarımına geçmişteki yaklaşımından daha ince görünüyor. Estetik bir yana, HP daha da iyi hava akışı sağlamak için kasanın ayaklarını yaklaşık dört kat daha uzun yaptığından, bu makineler serin kalma konusunda daha iyi olmalıdır.

İki yeni 2020 masaüstü bilgisayar, her birinin içinde kaç litre kapasiteye sahip olduğunu isimlendiriyor – kuşkusuz modelleri tanımlamak için garip bir yol. Her biri siyah renktedir, ancak daha fazla harcama yapmak, iç aydınlatmayı ve ışıklı ön kasa fanını ortaya çıkarmak için cam siding gibi birkaç tasarım ince ayarı sağlayacaktır.

HP Omen 25L için dizilim 899,99 $ ‘dan başlıyor, ancak varsayılan spesifikasyonları iyileştirmek istiyorsanız daha pahalıya mal olacak. Bu özellikler arasında Intel Core i5-10400 veya başlayacak AMD Ryzen 5-3500 işlemciler yer alıyor. Grafikler için Nvidia GeForce GTX 1650 veya AMD Radeon RX 5500 vardır. Bu makinede 8GB HyperX Fury DDR4-3200MHz RAM, 256GB WD Black M.2 NVMe SSD ve 500W Cooler Master Bronz güç kaynağı vardır (HP açıkça yeni masaüstü yapıları için daha fazla bileşen üreticisi katmaya çalışıyor).

En zorlu PC oyunlarını orta grafik ayarlarında oynamaya razı olmak istiyorsanız, bunların hepsi iyi teknik özelliklerdir, ancak daha fazla GPU gücüne, daha fazla RAM’e ve daha fazla depolama alanına (çoğu zaman daha güçlü bir güç kaynağıyla birlikte) ihtiyacınız olacaktır. en yeni ve gelecek oyunları en yüksek ayarlarında oynamak için.

30L’nin içi ve üste monte edilen port paneline bir bakış.


Varsayılan yapılandırmayı değiştirmeden daha büyük bir kasa ve daha iyi özellikler istiyorsanız, HP Omen 30L daha fazla hızınız olabilir. 1.199,99 $ ‘dan başlıyor ve bu fiyata AMD’nin Ryzen 5-3600 işlemcisi AMD Radeon RX 5700XT GPU; ve temel 25L modelindeki RAM, depolama ve güç kaynağı teknik özellikleriyle eşleşir. Intel Core i5-10600K işlemci ve Nvidia’nın GeForce GTX 1660 Ti grafik kartını tercih etmek, fiyatı tam olarak aynı olsa da, fiyatı 1.299.99 dolara kadar çıkardı. HP, bir AMD CPU’nuz varsa, Omen 30L için Ryzen 7-3700X işlemciyi de destekler.

Ayrıca, 1,999,99 $ maliyeti olan üst düzey bir Omen 30L yapılandırması da var. Intel’in Core i7-10700K işlemcisi ve Nvidia’nın GeForce RTX 2080 Super grafik kartının yanı sıra 16GB RAM ve 512GB SSD depolama özelliklerine sahip. Güç kaynağı ayrıca Cooler Master’ın 750W Platinum modeline göre 1,199 $ ‘lık modelde mevcut olanı daha da artırıyor.

HP’nin en yeni Omen masaüstü bilgisayarlarının her iki boyutu da 5 Mayıs’tan itibaren HP’den doğrudan satışa sunulacak

Daha fazla teknoloji haberi için buraya tıklayabilirsiniz

İlgili Gönderiler

Yorum Yap

Araç çubuğuna atla