Fortnite Yeni Parti Modunda Diplo Konserine Ev Sahipliği Yaptı

Tarafından Admin

Jordan Fisher da etkinliğin bir parçasıydı.

Fortnite’ın yeni silahsız “parti royale” modu Çarşamba günü başladı ve yeni harita Cuma akşamı ilk canlı konserine ev sahipliği yaptı. DJ ve yapımcı Diplo, canlı bir Major Lazer seti gerçekleştirdi ve aktör ve sanatçı Jordan Fisher de gösteri öncesi ve sonrasında yer aldı.

Konser, adanın doğu tarafındaki büyük, müzik festivali benzeri ana sahnede yapıldı. Yeni modda silah olmadığı için, katılımcıların kendilerini savunma konusunda endişelenmeleri gerekmiyordu, bu da benim için şovun tadını çıkarmayı kolaylaştırdı.

Etkinliği Cuma günü kaçırdıysanız, Epic Games’e göre Cumartesi günü saat 10: 00’da ET’de planlanan bir oyun içi yeniden yayın var. GameSpot tarafından yakalanan Diplo’un performansının tam videosunu da izleyebilirsiniz:

Geçen hafta Fortnite, meslektaşım Andrew Webster’ın gerçeküstü ve muhteşem bulduğu birden fazla Travis Scott konserine ev sahipliği yaptı. İlk şovda, geçen yılki 10.7 milyon katılımcıya sahip olan Marshmello konserinin zirvesinde Fortnite canlı etkinliği için rekor olan 12.3 milyon eşzamanlı katılımcı vardı.

Daha fazla teknoloji haberi için buraya tıklayabilirsiniz

İlgili Gönderiler

Yorum Yap

Araç çubuğuna atla