Apple Şimdi Amazon’un Eero Mesh Yönlendiricilerini Web Sitesinde Satıyor

Tarafından Admin

Amazon’un Eero bugün yönlendiricilerinin şimdi Apple’ın web sitesinde satılık olduğunu duyurdu . Eero ve Eero Pro Mesh Wi-Fi Yönlendiriciler de dahil olmak üzere tüm ürün serisi ABD, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya ve İspanya’daki müşteriler tarafından kullanılabilir. Eero, ürünlerinin yeniden açıldıklarında Apple’ın perakende mağazalarında bulunup bulunmayacağını belirtmedi.

Eero’nun blog yazısı, “Bu, dünyanın dört bir yanındaki daha fazla müşteriye ve eve eero getirme vizyonumuzu sunma, onlara akıllı evleri için güvenli ve güvenilir bir ağ sağlama yönünde heyecan verici bir adım” dedi.

Apple zaten Linksys ve Netgear’dan örgü Wi-Fi sistemleri satıyor, ancak çoğu kendi teklifleriyle doğrudan rekabet eden Amazon ürünlerini yaygın olarak satmıyor. Amazon, 2018’in sonlarına kadar Apple ürünlerini satmaya başlamadı (ve seçimleri, Best Buy gibi diğer perakendecilerde bulacağınızla karşılaştırıldığında hala sınırlı).

Hareket, yapımda birkaç ay olan iki teknoloji devi arasındaki yeni işbirliğinde bir adım daha atıyor. Eero , Şubat ayında yönlendiricilerine HomeKit desteğini duyurdu ve kullanıcıların Eero yönlendiricilerini Apple’ın Home uygulamasıyla entegre etmelerine izin verdi.

[crop output image]

Ayrıca Apple’ın yönlendirici oyunundan vazgeçtiğinin bir başka işareti. Şirket 1999’da AirPort hattıyla bu alana girmeye çalıştı, ancak 2016’da yönlendiricilerden sorumlu donanım bölümünü dağıttı ve 2018’de ürünleri resmi olarak bıraktı. O zamanlar şirket, bir süre içinde pazara yeniden girebileceğini söyledi. ancak daha fazla üçüncü taraf yönlendirici satılması bunu olası hale getirmez.


Blog sitesi açarak nasıl para kazanırsınız ? Eğer bu sorunun cevabını bilmiyorsanız buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz

İlgili Gönderiler

Yorum Yap

Araç çubuğuna atla