Şu Anda Oynayabileceğiniz Bu 5 Gerçekten Garip PC Oyunu ile Karıştırın

Tarafından Admin

Doom: Sonsuz, Fortnite, Final Fantasy VII, Valorant. Şu anda tüm popüler oyunlar, ama hepsi biraz tanıdık. Çok tanıdık.

Çoğumuz bir aydan fazla bir süredir içeride kaldık ve belki de tanıdık şu anda tam olarak aradığınız şey değil. Bunun yerine, tamamen farklı bir şey deneyin ve biraz sıradışıdan gerçekten garip olan bu PC oyunlarını indirin.

Disaster Report 4

Benim en sevdiğim PlayStation 2 oyunlarından biri, 2003 Felaket Raporu adlı Japon ithalatıydı. İçinde, cesur bir sağ kalan, şiddetli bir deprem – kısmen keşif, kısmen hayatta kalma, kısmen garip konuşma simülatörü tarafından yok edilen bir şehirden kaçmaya çalışır. Devam filmleri ABD’de genellikle mevcut değildi, ancak Afet Raporu 4 birkaç hafta önce Steam ve PS4’te neredeyse hiç ortaya çıktı (2018’de Japonya’da piyasaya sürüldü). Bu garip. Keskin. Açıkçası, hala bir PS2 oyunu gibi görünüyor. Umurumda değil, onu seviyorum ve kesinlikle mevcut doğa intikamcı zeitgeistimize uyuyor.

World of Horror

Retro tarzı bir korku macerası, sanki klasik bir 1-bit eski okul bilgisayar oyunu (tek renkli bir renk paleti kullanarak) gibi. Bu, güçlü bir J-korku vibe ile Lovecraftian, bas-tıkla keşfi basit canavar savaşlarıyla karıştırıyor. Sanat tarzı gerçekten ürkütücü ve dünya oynarken incelikle scaryville’ye dönüşüyor. İpucu: PC için Xbox Game Pass’iniz varsa, bu oyun bu hizmetin bir parçası olarak da mevcuttur.

Disco Elysium

Disco Elysium 2019’un arthouse oyunuydu ve henüz Avrupa tarzı alternatif bir şehir olan Martinaise’ye seyahat etmediyseniz, gerçekten kaçırıyorsunuz. Kesinlikle boşa giden bir dedektif bir cinayeti çözmeye, siyasi komploları çözmeye ve umarım kayıp rozetini bulmaya çalışırken Agatha Christie, kısmen Hunter S.Thompson.

Stygian: Yaşlıların Saltanatı

Gerçek bir gizli mücevher, bu konuşkan, ürkütücü RPG bana Edward Gorey’i hatırlatan elle çizilmiş bir stil kullanıyor. Oyunda, tüm Arkham kasabası gizemli bir şekilde kötü bir güçle çırpıldı (veya belki de dünyanın geri kalanı yok oldu) ve kapşonlu kültistlerden mahsur Boston gangsterlerine herkes şehrin kontrolü için savaşıyor.

Dreamscaper: Prologue

Bu yaklaşan bir oyunun mükemmel bir ücretsiz önizleme sürümüdür. Berrak rüya gibi sis dolu bir dünyada gerçekleşen bir aksiyon oyunu. Gündüz saatlerinde, kahramanın kahveyi veya kitapçıyı ziyaret eder ve kasaba halkıyla konuşur, gece rüya canavarlarla savaşır ve her seferinde biraz daha güçlenir.

Daha fazla oyun görmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz

İlgili Gönderiler

Yorum Yap

Araç çubuğuna atla